Atopický ekzém

Vitajte v našej kategórii Atopický ekzém. 

Táto kategória je určená pre všetkých, ktorí trpia atopickým ekzémom a hľadajú vhodné produkty, ktoré im pomôžu zmierniť príznaky a zlepšiť kvalitu svojej pokožky.

V našej kategórii nájdete ten najlepší výber produktov, ktoré boli špeciálne vyvinuté pre ľudí s atopickým ekzémom. Všetky naše produkty sú starostlivo vybrané a odporúčané odborníkmi, aby sme vám mohli ponúknuť len tie najkvalitnejšie a najúčinnejšie výrobky.

Naše produkty sú bohaté na kozie kolostrum, ktoré pomáhajú zmierniť svrbenie, začervenanie a suchosť pokožky, ktoré sú typické pre atopický ekzém. Veríme v silu prírody a preto sme sa zamerali na produkty, ktoré obsahujú kozie mlieko a kolostrum, ktoré je bohaté na vitamíny a minerály, a majú priaznivý vplyv na pokožku.

Dôležité je, že naše produkty sú šetrné k pokožke a neobsahujú žiadne agresívne chemické látky, ktoré by mohli dráždiť vašu pokožku ešte viac. Snažíme sa vám ponúknuť len tie najbezpečnejšie a najšetrnejšie produkty, ktoré pomôžu vašej pokožke zregenerovať sa a znížiť zápalové procesy.

Viac sa dočítate v našej štúdii o atopickom ekzéme.

Ak trpíte atopickým ekzémom, vieme, aký význam má nájsť vhodné produkty, ktoré vám pomôžu zmierniť príznaky a zlepšiť kvalitu vášho života. Preto sme sa rozhodli vytvoriť túto špeciálnu kategóriu, aby sme vám uľahčili výber a ponúkli vám len tie najlepšie produkty na trhu, ktoré pochádzajú priamo z našej farmy.

 

Cena

32102
132102

Značky

Zobrazených položiek: 3
3D capraderm atopicol
Atopicol GC
Skladom (>5 ks)
€32

Koncentrované reparačné sérum s kozím kolostrom, ktoré výrazne zmierňuje pocit svrbenia a znižuje...

260021
kol nov
Tip
100% kozie kolostrum
Skladom (>5 ks)
€50

Získajte zo svojho dňa maximum s pomocou 100% kozieho kolostra Capramilk. Tento úplne...

260020
atopicky ekzem
Tip
€102

výhodné balenie   Výhodné balenie produktov Capramilk a Capraderm pre efektívnejšiu liečbu...

260121
3 položiek celkom
Späť do obchodu