Kozie mlieko

Vitajte v našej kategórii sušeného kozieho mlieka CAPRAMILK® - kvalitného prírodného produktu!

 

Sušené kozie mlieko je cenným zdrojom výživných látok a mnohých prospešných zložiek. Naša kategória ponúka výrobky, ktoré využívajú túto bohatú prírodnú silu kozieho mlieka.

 

Prečo si vybrať sušené kozie mlieko? V dnešnej dobe sa stále viac ľudí obracia ku prírodným alternatívam pre svoje zdravie a pohodu. Naše výrobky sú vyrobené z čistého sušeného kozieho mlieka bez prídavku umelých látok, chemikálií alebo konzervantov. Veríme, že prirodzené je vždy lepšie pre náš organizmus.

 

Výhody sušeného kozieho mlieka: Výrobky v tejto kategórii majú mnoho potenciálnych výhod pre vaše zdravie. Kozie mlieko je známe svojimi výživovými vlastnosťami a vysokým obsahom bielkovín a esenciálnych živín, ako sú vitamíny a minerály. Jeho lahodná chuť a ľahká stráviteľnosť robia z sušeného kozieho mlieka skvelú voľbu pre ľudí s rôznymi výživovými potrebami.

 

Objavte blahodárne účinky sušeného kozieho mlieka a vychutnajte si jeho prírodnú chuť a výhody pre svoje zdravie a pohodu. Naše výrobky sú starostlivo vyrobené, aby vám priniesli najvyššiu kvalitu a účinnosť sušeného kozieho mlieka.Cena

744
1744

Značky

Zobrazených položiek: 2
3D susene mlieko 6x
Tip
€43,50

Výhodné balenie 6 kusov sušeného kozieho mlieka. Na našej kozej farme spracovávame plnotučné...

260105
3D susene mlieko
Sušené kozie mlieko
Skladom (>5 ks)
€7,50

300 g balenie, plnotučné   Sušené plnotučné kozie mlieko z našej kozej farmy, ktoré je...

260005
2 položiek celkom
Späť do obchodu